SPOR SALONLARINDA SAATLER HARCAYIP SONUÇ ALAMAMAKTAN YORULDUNUZ MU?

SADECE 25 DAKİKA'DA

HIZLI VE ETKİLİ SONUÇLAR ALIN

ÜSTELİK SİSTEME O KADAR GÜVENİYORUZ Kİ

DENEMENİZ İÇİN İLK DERSİNİZİ

ÜCRETSİZ!

HEDİYE EDİYORUZ!

Klasik Spor Salonlarında Geçireceğiniz 4-5
Saatlik Süreyi Sadece 25 Dakikaya Sığdırdık!

⚡ Kilo vermek için çabalayıp sonuç alamamaktan yoruldunuz mu? 
Artık spor salonlarında uzun saatler harcamananıza gerek kalmadı. Fitamine ile yapacağın 25 dakikalık EMS antrenmanı, klasik bir salonda yapacağın 4-5 saatlik antrenmana eşit etki sağlıyor. 🕓
Haftada sadece 1 gün ve 25 dakikada eğlenceli, hijyenik ve hızlı sonuç veren spor yapmanın keyfini siz de yaşayın! 👍🏻😊
Üstelik denemesi ücretsiz! 🤭 Ücretsiz deneme dersi için şimdi formu doldurun randevunuzu oluşturalım! 🤗

SPORTİF PERFORMANS

Kas gücü, kişisel performansı belirleyen en önemli etkenlerden biri. Yüksek performans, ancak kaslarınız yeterli güce ve dengeye sahipse sağlanabiliyor. Ağırlık antrenmanları için gücünüzü veya bir koşu yarışması için hızınızı geliştirmeniz gerekiyorsa, EMS antrenmanları geliş amacınıza yönelik ayarlanabilir. Ems antrenmanları, tüm kas sistemini aynı anda ve en doğru şekilde çalıştırarak hem zaman kazandırıyor hem de kişinin özgür iradesinin çok daha üzerinde bir antrenman etkisi sağlıyor. Eklemlere hiçbir yük yüklemeden sağlanan bu etki aynı zamanda kaslar arasındaki dengesizliği de gideriyor. Böylece hem sporcular için hem de farklı amaçlar dahilinde en etkili antrenman etkisini sağlıyor. EMS antrenmanları, tamamen kişiselleştirilmiş antrenman programları ile gücünüzü, patlayıcı kuvvetinizi, dayanıklılığınızı ve kondisyonunuzu arttırmada en büyük destekçiniz olacaktır.

YAĞ YAKIMI

Günümüzün en büyük problemlerinden biri olan hareketsiz yaşama, bir de beslenme bozukluğu eklendiğinde vücut kompozisyonumuz hiç istenmeyen bir hâl alıyor. Yaşanan kas kayıpları metabolizmamızın yavaşlamasına, yağ oranımızın artmasına neden oluyor, duruş bozukluklarına davetiye çıkarıyor. EMS antrenmanları temiz beslenme alışkanlıkları ile birleştirildiğinde uzun zamandır hayalini kurduğun fiziğe hızlıca yaklaşabilirsin. Artan kas hacmi ve hızlanan metabolizma ile yağlardan kalıcı bir şekilde kurtulabilir ve yaşam kaliteni yükseltebilirsin. Kas hacmimiz ne kadar fazla ise gün içinde harcadığımız enerji miktarı o kadar fazla olur. Bu da hiç hareket etmeden bile daha fazla enerji tükettiğimiz anlamına gelir. EMS antrenman sistemi diğer egzersizlerin aksine kilo kaybederken kas kütlesini koruyup arttırmamızı, yağ dokularının parçalanıp vücuttan atılmasını sağlar. Deri altındaki yumuşak yağ dokularının yerini sert kas dokuları alır ve cildimizin sıkılaşarak pürüzsüz bir görüntüye ulaşmasını sağlar. Bu sayede bölgesel problemler ve aynı zamanda selülit de etkili ve hızlı bir şekilde ortadan kalkar.

FİZİKSEL PROBLEMLER

Hareketsiz yaşam, beslenme bozukluğu ve yanlış diyetlerle başlayan döngüye stres, omurgaya binen yük ve yoğun iş temposu da eklenince azalan kas hacmimiz iskelet sistemine yetersiz hale gelir ve bu da vücut vücudumuzun farklı bölgelerinde ağrı olarak alarm vermeye başlar. EMS antrenmanları, bütün bu sorunlar karşısında kesin ve hızlı sonuç veren bir çözüm olarak duruyor ve konvansiyonel antrenman yöntemlerinin yetersiz kaldığı yerde devreye giriyor. Doğru planlanmış ve etkili bir antrenman programı ile ağrı yaşanılan bölgedeki (sırt, bel, boyun, diz) ana kaslarımız haricinde derin kas grupları bile aktif edilip, güçlendiriliyor. Ağrı olan bölgedeki eklemlerimiz, güçlenen kaslar ile destekleniyor ve eklem üzerindeki yük hafifletilip ağrının azalması sağlanıyor.

DOĞUM SONRASI TOPARLANMA

Doğum sonrası forma girmenin zorlu bir süreç olduğunu biliyoruz. Bu nedenle doğum sonrası fitness yolculuğunuz için EMS antrenmanlarının faydalarını keşfetmeniz ve eski görünümünüze en hızlı şekilde ulaşmanız için buradayız. Haftada 1 gün ve sadece 25 dakikalık EMS antrenmanları ile spora daha az, yeni neşe kaynağınıza daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Doğum sonrası yapılacak EMS antrenmanları, güvenli bir şekilde egzersiz yaparken eklemlerinizi ve iskelet sisteminizi koruma açısından da önem taşır. EMS antrenmanları esnasında herhangi bir ağırlık kullanılmadığından doğum sonrası egzersizleri için en iyi yöntemdir. Pelvik taban kaslarının zayıflaması ve idrar kaçırma (inkontinans) doğum sonrası için ciddi bir endişedir. EMS antrenmanlarının pelvik taban kaslarını güçlendirerek kas kontrolünü arttırdığından idrar kaçırma gibi sorunları önlediği kanıtlanmıştır.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

En Büyük Önceliğimiz Memnuniyetiniz!

YOĞUN TEMPOYA RAĞMEN SPOR YAPIN!

Artık iş hayatında da başarının temel prensibi sağlıklı ve fit bir görünüme sahip olmak. Birçoğumuz hayatın yoğun temposundan spora ve sağlığımıza zaman ayıramıyoruz. Oysa ki EMS antrenmanları ile spor salonlarında uzun saatler harcamak artık geride kaldı. Haftada 1 gün ve sadece 25 dakika, hayal ettiğimiz fit görünüme sahip olmak için yeterli.
  • Profesyonel hocalarla birebir eğitimler.
  • Size ve ihtiyaçlarınıza yönelik geliştilişmiş özel programlar.
  • Havlunuzdan suyunuza kadar tüm ihtiyaçlarınız hazır!
  • İhtiyaçlarınıza göre sizin için geliştirilen özel programlar!
  • Size özel dezenfekte edilen özel çalışma ekipmanları.
  • ​En hızlı ve en güvenli antrenman sistemi.
  • ​Yoğun tempoya rağmen 25 dakikada spor yaparsın.
  • Denemesi tamamen ücretsiz!​

ŞİMDİ KARAR ZAMANI!

Ücretsiz Deneme Dersi İçin Hemen Formu Doldurun!